از درخش سنگ ساختمانی فیروزه ای چشمان شما ضعیف می گردد

امروزه افراد بیشتری تصمیم می‌گیرند از هرج و مرج شهرهای شلوغ خارج شده و به روستاها و حومه‌های آرام نقل مکان کنند. آنها تصمیم می گیرند خانه های خود را با استفاده از سنگ طبیعی به عنوان مصالح اولیه ساختمان بسازند یا بازسازی کنند.

خانه های سنگی زیبایی اصیل و شخصیتی منحصر به فرد دارند و کاملاً با مناظر اطراف ترکیب می شوند. در واقع، همانطور که چند قرن پیش برای نما استفاده می شد، روکش سنگ ساختمانی فیروزه ای بار دیگر به یکی از مهم ترین مصالح برای ساخت خانه های سازگار با محیط زیست تبدیل شده است.

زیست محیطی ترین و طبیعی ترین راه حل موجود در بازار با مزیت های فراوان، نه تنها برای محیط زیست، بلکه برای نمای خانه ها نیز می باشد.

نمای خانه های سنگی در چشم کسانی که تصمیم می گیرند خانه خود را در حومه شهر و به دور از مه دود شهر بسازند، احساسات و شگفتی را برمی انگیزد. یک ماده طبیعی که امروزه هم به دلیل شکوه و هم به دلیل کیفیتش مورد قدردانی قرار می گیرد.

سنگ از زمان یونانیان و رومیان باستان که از لحاظ تاریخی مورد استفاده قرار می گرفت و به طور گسترده ای رایج بود، بیشترین استفاده را در طول تاریخ داشته است.

امروزه، به لطف هزاران رنگ و بافت های مختلف، امکان استفاده بیشتر را فراهم می کنند و پوششی منحصر به فرد و قابل تنظیم را تضمین می کنند.

سنگ

چه بیشتر روستایی باشد و چه با طراحی مدرن، روکش سنگ فوراً آن احساس خوشبختی را ایجاد می کند که محیط را با سنت و گذشته پیوند می دهد.

در واقع همراه با چوب یکی از مواد تزیینی ایده آل برای نمای بیرونی خانه ها محسوب می شود. نمایی که هم با بافت اطراف و هم با سبک و هم با خانه های احتمالی مجاور کاملاً ادغام می شود.

به لطف فناوری های جدید پردازش و برش، استفاده از سنگ به طور قابل توجهی افزایش یافته است. این امکان ایجاد مصنوعاتی با ابعاد کاهش یافته و سازگار با بسیاری از انواع خانه ها را فراهم کرده است.

در واقع سنگ کارکرد قدیمی خود را به عنوان یک عنصر باربر از دست داده و به عنصری مهم برای طراحی کل خانه تبدیل شده است.

در واقع هم برای خانه های مدرن تر و هم در خانه های روستایی استفاده می شود. بلکه برای خانه های با طراحی صنعتی بیشتر با روکش تخته سنگ.

از جمله سنگ هایی که بیشتر برای نمای خارجی استفاده می شود، سنگ طبیعی است. در واقع سنگ طبیعی عاری از اکسیدهای رنگی، ترکیبات شیمیایی، رس و سیمان است.

این اجازه می دهد تا برای هر سازه، یک طراحی منحصر به فرد و خاص، به لطف نامنظم بودن عناصر منفرد با سطح خشن یا صاف یا رنگ های مختلف، طراحی شود..

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.