استفاده از پودر سیر کیلویی به جای گاز اشک اور

مانند همه ادویه ها، پودر سیر خود را در ظرفی در بسته و دور از گرما و رطوبت نگه دارید. یعنی دور از اجاق گاز شما! بله، شما حرف مرا درست شنیدید.

با وجود همه آن کشوهای کشویی فانتزی که طراحان آشپزخانه از شما می خواهند برای “راحتی” دقیقاً در کنار اجاق گاز خود داشته باشید که بدترین مکان برای نگهداری ادویه های شما است!

پودر سیر کیلویی اگر به درستی نگهداری شود به مدت 6 تا 12 ماه باقی می ماند. اگر مال خود را بیشتر از آن مصرف کرده اید، «بد» نمی شود.

اما ممکن است مانند زمانی که برای اولین بار آن را خریداری کردید قوی نباشد، بنابراین ممکن است فقط نیاز داشته باشید مقدار مصرفی را تنظیم کنید تا طعم دلخواه خود را به دست آورید. .

آیا می توانید پودر سیر خود را درست کنید؟ کاملا! این در واقع یک راه عالی برای استفاده از سیر تازه در صورت داشتن مقدار زیاد است. در اینجا نحوه انجام آن آمده است:

حبه های سیر را پوست بگیرید و مطمئن شوید که تمام پوست آن جدا می شود. هر میخک را به ورقه های نازک برش دهید.

پودر
برش ها را در یک ورقه پخت قرار دهید. ورق را در فر کم (حدود 150 درجه فارنهایت) قرار دهید و آن‌ها را بپزید تا برش‌ها در دستتان خرد شود.
برش ها را با هاون خرد کنید یا با آسیاب ادویه مخلوط کنید تا پودر ریز به دست آید و سپس پودر را در شیشه های تمیز قرار دهید.

شیشه را هر روز به مدت یک یا دو هفته تکان دهید تا در صورت باقی ماندن رطوبت، دوباره توزیع شود و خشک شود.
پودر سیر خانگی (تا زمانی که واقعاً خشک باشد) اگر محکم بسته شود و در جای خشک و خنک نگهداری شود حدود یک سال دوام خواهد داشت.
خوب، پس نمک سیر چطور؟ نمک سیر در واقع فقط پودر سیر با نمک اضافه شده است. از آنجایی که این یک نمک است، اگر می خواهید میزان نمک مصرفی خود را کاهش دهید، من از پودر سیر در مقابل نمک سیر استفاده می کنم.

اگر تمام چیزی که دارید نمک سیر است، ادامه دهید و از آن استفاده کنید، فقط نمک اضافی را به ظرف خود اضافه نکنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.