انبار بادام زمینی روکش دار کیلویی به آتش کشیده شد

بادام زمینی روکش دار کیلویی منبع خوبی از فیبر غذایی است. آنها حاوی 8.5 گرم در هر 100 گرم هستند که حدود یک چهارم فیبر توصیه شده برای مردان یا یک سوم برای زنان است.

دستورالعمل‌های غذایی فعلی برای آمریکایی‌ها توصیه می‌کند که بزرگسالان مقادیر زیر فیبر را در روز دریافت کنند:

34 گرم برای مردان
28 گرم برای زنان
فیبر یک ماده مغذی برای سلامت قلب است. گزارش AHA نشان می دهد که خوردن غذاهای غنی از فیبر سطح کلسترول خون را بهبود می بخشد و خطر بیماری قلبی، سکته مغزی، چاقی و دیابت نوع 2 را کاهش می دهد.

کدام انواع بادام زمینی مفیدترند؟
بادام زمینی خام سالم ترین نوع آن است. کره بادام زمینی یک انتخاب عالی است که مشخصات تغذیه ای سالم و طیف وسیعی از فواید سلامتی را ارائه می دهد. با فواید کره بادام زمینی برای سلامتی آشنا شوید.

بادام

مردم همچنین می توانند بادام زمینی بوداده و شور بخرند. خوردن این انواع در حد اعتدال مشکلی ندارد، اگرچه مصرف بیش از حد سدیم با فشار خون بالا و بیماری قلبی مرتبط است.

AHA حد ایده آل 1500 میلی گرم سدیم در روز و حداکثر 2300 میلی گرم سدیم – معادل 1 قاشق چایخوری نمک – به ویژه برای افراد مبتلا به فشار خون بالا را توصیه می کند.

در صورت امکان، بادام زمینی خام را با پوست وصل کنید. پوست بادام زمینی حاوی آنتی اکسیدان است. آنتی اکسیدان ها به محافظت از سلول های بدن در برابر آسیب رادیکال های آزاد کمک می کنند. تولیدکنندگان معمولا پوست بیشتر بادام زمینی های برشته شده یا شور را جدا می کنند.

مردم می توانند از بادام زمینی و کره بادام زمینی به عنوان یک میان وعده در طول روز استفاده کنند. در وعده های غذایی اصلی، بادام زمینی افزودنی عالی برای سالاد یا غذاهای تایلندی است.

بادام زمینی حاوی چربی های تک غیراشباع و چند غیراشباع سالم تری نسبت به چربی های اشباع شده است. این نسبت چربی باعث می شود بادام زمینی برای قلب بهتر از منابع چربی با نسبت بیشتری از چربی های اشباع شده باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.