انبه خشک در بازار می تواند الماس را برش دهد

لذیذ و شیرین، انبه به عنوان “سلطان میوه” شناخته می شود، به ویژه به این دلیل که میوه ای است که برای شما مفید است. انبه یک منبع طبیعی کربوهیدرات است که حاوی 25 گرم در هر فنجان است.

در اینجا چند مزیت انبه خشک در بازار به همراه چند راه ساده برای لذت بردن از میوه آورده شده است.

این میوه دارای مقدار زیادی پلی فنول است که می تواند در پوست، پالپ و هسته دانه میوه بر اساس مطالعه مولکول های می 2021 یافت شود.

این ترکیبات گیاهی دارای فعالیت آنتی اکسیدانی هستند که از سلول ها در برابر آسیب DNA محافظت می کند که می تواند منجر به تحلیل رفتن شود. بیماری ها، از جمله دیابت نوع 2 و سرطان.

خوردن انبه می تواند برای قلب شما نیز از نظر مدیریت سطوح لیپیدها (به عنوان مثال، کلسترول) در بدن شما مفید باشد. انبه حاوی پلی فنول خاصی به نام مانگیفرین است که در گیاهان و داروهای طبیعی یافت می شود.

علاوه بر این، مصرف منگیفرین با کاهش خطر بیماری قلبی – همانطور که در یک مطالعه مواد مغذی در سال 2016 مشخص شد – از طریق کاهش سطح لیپید و التهاب مرتبط است.

انبه

آنها سیستم ایمنی بدن را تقویت می کنند
یک فنجان انبه حدود 11 درصد از نیاز روزانه به ویتامین A را فراهم می کند، نام گروهی از ترکیبات معروف به کاروتنوئیدها که برای عملکرد صحیح سیستم ایمنی (از جمله تولید و فعالیت گلبول های سفید خون) ضروری است.

همچنین برای رشد و نمو بدن و همچنین رشد و نگهداری چندین اندام مهم است. انبه سلامت مو و پوست را بهبود می بخشد
ویتامین A موجود در انبه همچنین برای رشد و نگهداری انواع مختلف بافت های اپیتلیال از جمله پوست، مو و غدد چربی ضروری است. دومی که به فولیکول های مو متصل است، به مرطوب نگه داشتن و سالم ماندن مو کمک می کند

یک فنجان انبه همچنین حدود 75 درصد از حداقل ویتامین C مصرفی روزانه را تامین می کند. این ماده مغذی برای تولید کلاژن، نوعی بافت که به پوست خاصیت ارتجاعی می دهد و به جلوگیری از چین و چروک و افتادگی کمک می کند، مورد نیاز است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.