بهترین مدل لوستر كريستال صورتی با قیمتی ارزان

لوسترها یکی از جذاب ترین وسایلی هستند که می توانند جلوه ای بسیار دیدنی برای فضای خانه به وجود آورده و چشم هر بیننده ای را به خود خیره نمایند؛ این کالاهای ناب و زیبا در ابتدا تنها به صورت سنتی و یا سلطنتی تولید شده و با قیمت بسیار بالا به بازار عرضه می شد، اما این روزها شاهد تولید بهترین مدل های این محصولات می باشیم که با ابعادی کوچک و قیمتی ارزان در بازار وجود دارند و لوستر كريستال صورتی یکی از این نمونه هاست.

بهترین مدل لوستر كريستال صورتی با قیمتی ارزان

همه چیز درباره لوستر كريستال صورتی

همه چیز درباره لوستر كريستال صورتییکی از مهمترین نکته هایی که در هنگام انتخاب لوستر باید به آن دقت نمود، فضای داخلی دکوراسیون می باشد، به عنوان مثال اگر مبلمان و سایر لوازم شما سنتی و یا سلطنتی هستند، نمی توانید از لوسترهای فانتزی و مدرن استفاده نمایید و یا اگر فضای خانه خود را به صورت مدرن طراحی کرده اید، استفاده از یک لوستر بزرگ و سلطنتی انتخاب مناسبی به نظر نمی رسد؛ اما یکی از لوسترهایی که به راحتی با فضای مدرنیته و سنتی هماهنگ شده و با تمامی دکوراسیونها همخوانی دارد، لوستر کریستال صورتی می باشد.
این لوستر از دو قسمت تشکیل شده است، یکی از آنها پایه اصلی است که معمولاً از جنس فلز و یا آیینه ای می باشد و دیگری آویزهای بلوری هستند که در ابعاد مختلف پایه لوستر را در برگرفته و زیبایی منحصر به فردی را به وجود آورده اند.
کریستال هایی که از این لوستر آویزان شده اند نیز اشکال گوناگونی دارند که معروفترین آنها به قرار زیر می باشند:

  • گوی های ساده
  • گوی های چند وجهی
  • لوزی های بلند
  • لوزی های کوتاه

پخش لوستر كريستال صورتی به صورت مستقیم

پخش لوستر كريستال صورتی به صورت مستقیمسایت اینترنتی ما یکی از بزرگترین مراکز پخش لوستر كريستال صورتی است که این محصول را به صورت مستقیم و با قیمت مناسب برای مشتریان خویش فراهم نموده است.
یکی از مزایایی که در این لوستر کریستالی زیبا وجود دارد این است که با وجود دارا بودن منشورهای متعدد به خوبی می تواند نور را در فضا منعکس کرده و جلوه و شکوه خود را چند برابر نماید.
به تازگی لوسترهای کریستالی را در دو نوع تولید و روانه بازار می نمایند؛ یکی از آنها دارای پایه فلزی دایره ای می باشد و نمونه دیگر از پایه فلزی مربع شکل ساخته می شود؛ معمولاً لوسترهای دایره ای با فضاهای سنتی همخوانی بیشتری دارند.
همچنین اگر در طراحی دور تا دور سقف شما دور باکس و یا نور مخفی وجود دارد، لوسترهای کریستالی مربع شکل، هماهنگی بیشتری با آن داشته و فضای خانه شما را دلنشین تر از همیشه می نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.