بهترین مدل لوستر چوبی رومی برای فروش

لوستر چوبی رومی یکی از انواع پرنور لوستر است که بدنه ی آن چوبی است و دارای شاخه هایی از جنس فلزی است، برخی از لوسترها علاوه بر بدنه ی چوبی شاخه ی چوبی نیز دارند. لوستر رومی ظاهری اسپرت و در عین حال شیک و منحصر به فرد دارد. این لوستر دارای چندین حباب است که تعداد حباب ها بین ۳ تا ۶ عدد متغیر است و نوری که دارد نیز بر همین اساس کم و یا زیاد می شود. در این مقاله به مشخصات لوستر چوبی درجه یک و مکان های فروش آن اشاره می کنیم: 

بهترین مدل لوستر چوبی رومی برای فروش

مشخصات لوستر چوبی رومی درجه یک

مشخصات لوستر چوبی رومی درجه یک لوستر چوبی در صورتی دارای جنس درجه یک است که تمام وسایل آن درجه یک باشد، این مسئله اصلا به این بستگی ندارد که شاخه های لوستر چوبی و یا فلزی باشند و هر دو نوع لوستر ممکن است درجه ۱ باشند.

فلزی که در تولید لوستر استفاده شده است باید ضد زنگ و بسیار براق باشد، براق بودن لوستر باعث می شود زیبایی آن دو چندان شود. 

چوب لوسترها باید ضد نم باشد و آب و رطوبت را به خود جذب نکند، اگر چوب لوستر در برابر رطوبت مقاوم نباشد، آب زیر چوب می رود. 

جنس حباب لوستر باید به گونه ای باشد که نور را به خوبی منعکس کند و باعث گرفته شدن نور نشود. 

لوستر رومی که علاوه بر شاخه ها در زیر خود نیز دارای لامپ است کیفیت بالاتر و بهتری دارد و فضا را نورانی تر می کند. 

لوستر با کیفیت باید به گونه ای باشد که هیچوقت اتصال برق با شاخه ها قطع نشود. 

جنس سری لوسترها باید نشکن باشد تا اگر هنگام عوض کردن لامپ از دستتان افتاد زود نشکند. 

راهنمای انتخاب و خرید لوستر چوبی رومی

راهنمای انتخاب و خرید لوستر چوبی رومی در هنگام خرید لوستر چوبی رومی توجه به سایز لوستر خیلی مهم است، اگر لوستر را برای استفاده در فضایی بزرگ می خواهید استفاده کنید مسلما لوسترهای سه شاخه برای این کار پاسخ گو نخواهند بود و به لوسترهای بزرگ تری نیاز دارید، و بر عکس اگر فضای شما کوچک است استفاده از لوستر بزرگ بی فایده خواهد بود و فقط باعث می شود مجبور به پرداخت هزینه ی بیشتر برای خرید لوستر شوید و اصلا کارآمد نخواهد بود. 

لوستر رومی انواع مدل های تک شاخه نیز دارد که روی دیوار نصب می شوند و در فضاهای بسته خیلی مورد استفاده قرار نمی گیرند، از این لوستر ها بیشتر در فضاهای لابی ها و … استفاده می شود، لوستر تک شاخه ای که روی دیوار نصب می شود قیمت پایین تری دارد. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.