تولید قهوه ترک فله با استقاده از مواد بازیافتی لاستیک می باشد

دانش علمی کمی در مورد نگرش مصرف کنندگان نسبت به مزایای سلامتی قهوه ترک فله وجود دارد. درک اثرات سلامتی قهوه در ذهن مصرف کنندگان نامشخص است و به طور کامل تحقیق نشده است.

تحقیقات گذشته ترجیحات و نگرش‌های مصرف‌کننده نسبت به ویژگی‌های قهوه از جمله پایداری، مارک‌ها، انواع قهوه و انگیزه‌های مصرف مانند طعم، انرژی، لذت، اجتماعی شدن را مورد مطالعه قرار دادند.

هدف این مقاله پر کردن این شکاف در ادبیات و تجزیه و تحلیل ارتباط بین رفتار مصرف قهوه مصرف کنندگان و درک آنها از فواید و خطرات سلامتی قهوه است.

این تحقیق با تجزیه و تحلیل آنچه مصرف کنندگان در مورد اثرات سلامتی قهوه درک می کنند، به ادبیات موجود ارزش می بخشد. اگر قهوه اثرات مثبتی بر سلامت انسان داشته باشد، آموزش مصرف کنندگان در مورد فواید سلامتی احتمالی و مصرف صحیح قهوه بسیار مهم است.

بنابراین، مهم است که ابتدا وضعیت ادراک مصرف کنندگان در مورد اثرات سلامتی قهوه را مطالعه کنیم. علاوه بر این، این امکان را برای کاوش در مورد اینکه آیا فرصت های بازاریابی برای قهوه با مزایای سلامتی با توجه به روند افزایش مصرف مواد غذایی سالم وجود دارد یا خیر، می دهد.

در ارزیابی سلامت یک فنجان قهوه باید در نظر داشت که نوشیدن قهوه یک رفتار مصرفی پیچیده است و ترجیحات و روش های تهیه آن تحت تأثیر فرهنگ و سنت است.

برای بهره‌برداری کامل از توانایی قهوه برای تأثیرگذاری بر سبک زندگی و سلامت غذای مصرف‌کننده، نیاز به درک بهتر عادات، انگیزه‌ها و درک مصرف‌کنندگان قهوه از فواید سلامتی قهوه وجود دارد.

بنابراین، هدف از این تحقیق، تجزیه و تحلیل درک مصرف‌کنندگان از مزایای سلامتی قهوه، مصرف و انگیزه‌های خرید مصرف‌کنندگان قهوه با درک مثبت از مزایای سلامتی قهوه، و تمایل به پرداخت برای قهوه با ادعاهای سلامت مرتبط است.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.