خرید عمده لوستر کریستالی خانگی با قیمتی ویژه

لوستر ها از جمله ابزار روشنایی هستند که به دلیل ظاهر شیک و زیبا مورد توجه واقع شدند.

مجموعه ما یکی از برترین ارائه دهندگان این محصول در کشور است که اقدام به فروش عمده لوستر شاخه ای خانگی با قیمتی ویژه کرده است.

در ادامه با ما همراه باشید تا درباره کاربرد های این نوع لوستر و همچنین خرید آن، اطلاعات تکمیلی و مفید در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

خرید عمده لوستر کریستالی خانگی با قیمتی ویژه

کاربردهای مهم لوستر کریستالی خانگی

کاربردهای مهم لوستر کریستالی خانگیلوستر آشپزخانه که کاربرد روشنایی دارند، از گذشته های دور و از همان ابتدای ظهورشان، محصولی شیک و سلطنتی به حساب می آمدند و در دوران کنونی نیز با توجه به تولید انواع مختلفی از آن، کاربردهای بسیار گسترده ای در دکوراسیون منازل دارد. از جمله لوکس ترین نوع لوستر ها، لوستر های کریستال هستند که استفاده از آن ها در معماری ساختمان های مسکونی، به دیزاین آن ها اصالت، زیبایی و روشنایی منحصر به فرد می‌بخشد. این نوع لوستر ها، از یک پایه فلزی تشکیل شده است که عمدتا از جنس برنج  است. باقی قسمت ها از کریستال های شیشه ای در ابعاد گوناگون و شکل های متنوع است که به دو صورت ساده یا خوشه ای دیده می‌شوند. از جمله محبوب ترین شکل های کریستال، شکل لوزی است که یا به صورت یکدست یا به صورت زیگزاگی در لوستر تعبیه می‌شود. کریستال های لوستر به صورت یک منشور عمل می‌کند و موجب پخش نور در محیط می‌شود و در واقع قدرت روشنایی را دو برابر می‌کند که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می‌شود. از این نوع لوستر ریسه ای، می‌توان در ویلاها، سالن های پذیرایی منازل، اتاق های بزرگ و غیره به کار برد.

در خرید لوستر کریستالی باید به ابعاد و ارتفاع محل نصب دقت کرد. برای مثال اگر ارتفاع محل نصب کم باشد باید از لوستر سقفی استفاده کرد ولی اگر اتفاق بلند و مناسب باشد، می‌توان از نوع آویزان یا معلق استفاده کرد.

مشاوره برای خرید لوستر کریستالی خانگی

مشاوره برای خرید لوستر کریستالی خانگی امروزه استفاده از لوستر نوع کریستالی بسیار مورد توجه معماران و طراحان دکوراسیون داخلی منازل قرار گرفته است که دلیل آن زیبایی و درخشندگی، پخش نور در ابعاد گوناگون و صرف انرژی کمتر نسبت به سایر لوازم روشنایی است. به دلیل مقرون به صرفه بودن قیمت آن در خرید عمده، معمولا آن را عمده خریداری می‌نمایند. قیمت لوستر مکرومه کریستالی به اندازه، جنس پایه، مقدار کریستال و نوع لوستر بستگی دارد و از آنجایی که انتخاب نوع لوستر بسیار مهم است، مشتریان می‌توانند درباره قیمت و نوع طراحی لوستر با مشاوران سایت ما در ارتباط بوده و در صورت تمایل اقدام به ثبت سفارش محصول به صورت عمده یا خرده نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.