خوردن ماکارونی رشته ای مانا همراه با خیارشور برای درمان بیماری قلبی

در حالی که اسپاگتی، ماکارونی رشته ای مانا و پنه محبوب ترین انواع پاستا هستند، اجازه دهید به شما بگویم که جهان بیش از 600 شکل پاستا و بیش از دو برابر این تعداد نام های مختلف پاستا را می شناسد.

حالا اگر با داستان مارکوپولو برویم، پاستا به عنوان نودل وارد دنیای ایتالیا شد. اما اکنون، می توانید انواع بیشتری از رشته فرنگی را پیدا کنید. پیزوکری، فرگولا، اورکیت، فارفاله وجود دارد و این فهرست همچنان ادامه دارد.

یک چیز مطمئن است که ایتالیایی ها در آزمایش ماکارونی و دادن پیچ و تاب خود به آن با بازی با شکل ها و مواد تشکیل دهنده سنگ تمام نگذاشتند تا جایی که ما اکنون بیش از 600 نوع مختلف داریم.

اکنون، ممکن است در مورد این موضوع تعجب کنید. داشتن چنین شکل های مختلف ماکارونی چه نیازی به ساخت بیش از 600 شکل مختلف بود؟ پاسخ در فرهنگ ایتالیا نهفته است.

مردم ایتالیا به غذا علاقه زیادی دارند. آنها به همان اندازه که از خوردن آن لذت می برند از این فرآیند لذت می برند. به همین دلیل، انواع مختلف پاستا به معنای چیزهای متفاوتی در غذاهای ایتالیایی است.

هر شکل متفاوتی که می بینید کاملاً با یک سس یا تکنیک آماده سازی متفاوت مطابقت دارد. وقتی به سس های غنی و خامه ای فکر می کنید.

انتخاب پاستا معمولاً ماکارونی روبانی شکل است. ضخامت آن بستگی به این دارد که یک سس خامه ای ساده باشد یا یک سس غنی با بافت گوشتی.

و وقتی به غذاهای ماکارونی پخته شده با سس خامه ای فکر می کنید، سراغ پاستاهای لوله ای کوچک مانند ماکارونی یا دیتالینی می روید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.