سماق صادراتی به جای واکس برای پاک کردن کفش به کار می رود

ادویه سماق صادراتی سرشار از ویتامین C، اسیدهای چرب امگا 3، پروتئین، فیبر، پتاسیم، کلسیم و منیزیم است. سماق فواید ضد قارچی دارد و آنتی اکسیدان بسیار بالایی دارد.

اگر طرفدار ماهی نیستید و نگران دریافت مقدار کافی اسیدهای چرب امگا 3 هستید، سماق را به رژیم غذایی خود اضافه کنید.

بوته توت ادویه سماق بسیار زیبا است. و خوشبختانه، بیش از یک کاغذ دیواری یا قاب دیواری زیبا است. سماق علاوه بر افزودن طعمی منحصر به فرد به وعده های غذایی شما، فواید سلامتی قابل توجهی نیز دارد.

گیاهی به نام سماق سمی وجود دارد که مربوط به پیچک سمی و بلوط سمی است نه سماق! با این حال، این گیاه کوچک که در مناطق مرطوب یافت می شود، نباید برای شما نگران کننده باشد، مگر اینکه قصد داشته باشید برای سماق خود در نزدیک ترین جنگل پیاده روی کنید.

سماق طعم بسیار خوبی به تخم مرغ، سبزیجات، سالاد و حتی گوشت یا مرغ شما می بخشد. این طعم تلخی دارد که می توانم بگویم کمی بین سرکه و لیمو است، من دوست دارم آن را به جای آب لیمو در سالادهایم جایگزین کنم و حتی مرغم را با آن مرینیت کنم.

سماق

هفته آینده دستور غذای املت منحصر به فرد و در عین حال خوشمزه برادرم را به اشتراک خواهم گذاشت. بله، مملو از ادویه سماق است.

نور اچ سالم نویسنده، سخنران و مربی سلامت یکپارچه تغذیه از میشیگان است. نور با مشتریان در درک بهتر بدن آنها و درمان با غذاهای طبیعی از طریق تمرین سلامتی خود، Holistic Noortrition، کار می کند.

او کارگاه‌های مختلف، سخنرانی‌های مدرسه، کلاس‌های مربیگری گروهی و سخنرانی‌های اجتماعی را با موضوع سلامت کل‌نگر ارائه می‌کند. نور اخیراً کتاب خود را با عنوان «غذاهای فوق العاده سنت» که اوج دستور العمل ها و درمان های تغییر دهنده زندگی است، با پیشگفتاری از دکتر ولید بسیونی منتشر کرده است.

کتاب او مشتمل بر احادیث نبوی، تحقیقات مدرن و دستور العمل های خوشمزه است و در مرحله ترجمه به زبان های دیگر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.