شال گردن پوست روباه قابلیت تغییر رنگ در ماه های مختلف سال را دارد

روسری نخی یک اکسسوری بسیار شیک است که روز به روز بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. در عین حال که خوب است، حتی بیشتر از روسری از سرما محافظت می کند.

علاوه بر این، شال گردن پوست روباه نقش ها و رنگ های بسیار زیبایی روی چچ ها وجود دارد.

شما می توانید روسری زمستانی نخی را با تی شرت به همراه شلوار جین خود ترکیب کنید. با این نوع اکسسوری می توانید حتی در زمستان خیلی ساده لباس بپوشید.

در مورد پشمینه دزدی هم همینطور است. این اکسسوری ارزش لباس شما را نیز افزایش می دهد. آن را با یک پیراهن یا ژاکت هم رنگ ست کنید و ظاهرتان عالی خواهد بود. درباره بستن روسری بیشتر بدانید.

در هوای سرد، اندام ها و قسمت هایی که پوشیده نیستند باید به دقت محافظت شوند. به خاطر داشته باشید که کودکان نسبت به بزرگسالان نسبت به تغییرات دما بسیار حساس تر هستند.

سر و گردن را با کلاه و اسنود یا حتی بهتر از آن با بالاکلوا می پوشانیم. پاها و ساق ها را با جوراب شلواری یا ساق و پاهای کوچک را با دمپایی محافظت می کنیم.

در نهایت، کودک شما باید بتواند آزادانه سر خود را حرکت دهد. بنابراین سعی نکنید پارچه روسری را روی سر او بکشید تا آن را “گوه” کنید.

شال

به طور معمول، پارچه روی گردن و وضعیت کلی خوب کودک در حالت “نشستن / چمباتمه زدن” برای حمایت مناسب کافی است.

به یاد داشته باشید که اگر به موقعیت فرزندتان در وسایل حمل و نقل شک دارید، با یک فرد آموزش دیده تماس بگیرید که تجربه و مهارت کافی را داشته باشد تا به شما مشاوره کافی بدهد و حرکات ایمن را به شما آموزش دهد.

دما اکنون به خوبی کاهش یافته است، این یک واقعیت است، اما بحثی وجود ندارد که از پیاده روی طولانی در طبیعت با فرزندان خود دست برداریم.

در شهر نیز حمل و نقل در هوای بسیار سرد بسیار کاربردی است. نوزادان ما در آغوش گرفته می شوند، در برابر ما گرم می شوند و دیگر از کالسکه های حجیم خبری نیست، به خصوص وقتی برف می بارد… حتی اگر اغلب در منطقه ما نباشد.

من در اینجا به شما توصیه هایی می کنم که در زمستان با آرامش بپوشید بدون اینکه رعایت برخی از قوانین ایمنی اولیه را فراموش کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.