صندوق فروشگاه اسباب بازی رمز موفقیت مخترع معروف بود

در پایان قرن نوزدهم، روند جدیدی در صنعت اسباب بازی ظاهر شد. سیستم‌های پلاگین، که مطمئناً شناخته شده‌ترین آنها لگو است، طوفانی بازار را به خود اختصاص داد.

امروزه بسیاری از سیستم های بازی و دنیای بازی های مختلف شناخته شده اند: Playmobil، Matador، Constri، Scalextric، Revell، Matchbox یا Carrera و صندوق فروشگاه اسباب بازی به استثنای چند مورد، آنها از مواد پلاستیکی یا کامپوزیت ساخته شده اند.

بنابراین سبک تر و بادوام تر هستند. این سیستم ها قابل گسترش و ترکیب هستند و بسیاری از آنها در عین حال به رایانه های شخصی خانگی نیز متصل شده اند.

عملکردهای مختلف را می توان از طریق اتصالات دیجیتال کنترل کرد – مانند Carrera Digital. و البته، در قرن بیستم، نباید بازی هایی را که فقط روی صفحه نمایش ظاهر می شوند، فراموش کرد.

با شروع با Tricotronici افسانه‌ای در دهه 1980، کل صنعت بازی‌سازی متخصص در بازی‌های رایانه‌ای و ویدیویی: Nintendo، Gameboy، Sega، X-Box، CD-ROM و بازی‌های دانلودی اتاق‌های کودکان را در سراسر جهان طوفانی کرده است.

صندوق

در عین حال، آنها در حال حرکت روی کوچکترین نمایشگرهای تلفن همراه نیز پخش می شوند. فقط می توان امیدوار بود که هدف آموزشی بازی ها به نوعی حفظ شود و کودکان جهان را از طریق بازی ها تجربه کنند.

از طرف دیگر، بلوک ساختمانی چوبی خوب قدیمی، عروسک یا قطار برقی هنوز گزینه خوبی است. و گفته می شود که آنها دوباره محبوبیت بیشتری پیدا می کنند  نه فقط نزد والدین!

با اختراع ماشین بخار در پایان قرن نوزدهم، انقلاب صنعتی راه خود را به اتاق کودکان نیز باز کرد. در زمانه ای که به پیشرفت اعتقاد دارد، کودکان به ویژه پسران باید تکنولوژی مدرن را از طریق بازی بیاموزند.

آهن، ماده اصلی صنعتی شدن، ماده عصر اسباب بازی جدید بود. از کیت‌های ساختمانی فلزی گرفته تا خودروها تا موتورهای بخار عملکردی و مدل‌های راه‌آهن: دنیای کاملی از قلع پدیدار شد که اغلب برای ثروتمندان محفوظ بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.