عرق نعنا در بازار گرمای محیط را به خود جذب می کند

طبق بررسی منبع معتبر سال 2019 که در Frontiers in Pharmacology منتشر شده است، خانواده گیاه نعناع طیف وسیعی از ترکیبات گیاهی را ارائه می دهد که دارای اثرات ضد حساسیت هستند.

با این حال، محتوای عرق نعنا در بازار در روغن ها و پمادها ممکن است به مراتب قوی تر از نعناع رژیمی باشد. تحقیقات بسیار کمی در مورد تأثیر نعناع رژیمی بر علائم آلرژی وجود دارد.

نعناع حاوی منتول است. این یک ضد احتقان معطر است که ممکن است به شکستن خلط و مخاط کمک کند و دفع آن را آسان‌تر کند.

استفاده از پمادهای منتول یا مالش بخار ممکن است یک درمان مطمئن و موثر برای کودکان مبتلا به سرماخوردگی باشد.

با این حال، انجمن ریه آمریکا (ALA) توصیه می کند که مطالعات علمی از استفاده از منتول برای مدیریت علائم سرماخوردگی پشتیبانی نمی کند.

با وجود این، برخی از افراد ممکن است متوجه شوند که علائم سرماخوردگی پس از استفاده از بخار منتول کاهش می یابد.

دفتر مکمل های غذایی (ODS) توصیه می کند که روغن نعناع ممکن است باعث تحریک و قرمزی پوست شود. آنها توصیه می کنند که والدین یا مراقبان به دلیل عوارض جانبی جدی پس از استنشاق مستقیم، پماد را مستقیماً روی قفسه سینه یا صورت کودک نمالند.

عرق

برگ های نعناع گیاهی لطیف با ساقه های ملایم است. بهتر است آنها را به صورت خام یا در پایان پخت اضافه کنید. این به آنها کمک می کند طعم و بافت لطیف خود را حفظ کنند.

هنگام خرید نعناع، به دنبال برگ های روشن و بدون لک باشید. آنها را در یک کیسه پلاستیکی قابل استفاده مجدد تا 1 هفته در یخچال نگهداری کنید.

رشد نعناع نسبتاً آسان است و مردم می توانند آن را در خانه پرورش دهند و این امر آن را راهی پایدار برای طعم دادن به وعده های غذایی می کند.

هنگام تهیه نعناع از یک چاقوی تیز استفاده کنید و به آرامی برش دهید. استفاده از یک چاقوی کسل کننده یا خرد کردن بیش از حد باعث کبودی گیاه می شود و منجر به از بین رفتن طعم روی سطح تخته برش می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.