فروشندگان برتر لوستر سقفی راه پله در شهر اصفهان

امروزه لوستر ها مدرن تر شده و تنوع بسیار زیادی دارد. از طرفی لوستر های امروزی بسته به نوع فضایی که در آنجا استفاده می شوند متفاوتند. یکی از این لوسترها لوستر سقفی راه پله می باشد. این محصول توسط فروشندگان برتر لوستر سقفی راه پله در شهر اصفهان به بازار عرضه شده است. آیا شما با این نوع لوستر آشنایی دارید و می دانید چگونه می توان با فروشندگان این لوستر تماس گرفت؟

فروشندگان برتر لوستر سقفی راه پله در شهر اصفهان

مشخصات لوستر سقفی راه پله درجه یک

مشخصات لوستر سقفی راه پله درجه یک

کلمه لوستر به معنای وسیله نگه داری لامپ یا چراغ می باشد این وسایل از گذشته در خانه های لوکس و اشرافی وجود داشتند. به تدریج لوسترها با چراغ های بیشتر و کریستال های شیشه ای تزیین شدند.

هنگامی که تمام فضای داخلی خانه به وسیله چراغ های روشنایی و لوستر ها روشن شده اند نباید از راه پله غافل شد. اهمیت روشنایی این قیمت هم  کمتر از سایر فضاهای خانه نیست. 

یکی از انواع لوستر های بسیار زیبا لوستر راه پله می باشد لوسترهای مناسب برای راه پله نیاز به فضای با ارتفاع کافی دارند این لوسترها معمولاً به صورت ریسه هایی از سقف آویزان می باشند. این ریسه ها می توانند کلاسیک و کریستالی بوده و یا این که با طرح های مربعی و یا دایره ای مدرن شده باشند و در راه پله خانه های دو طبقه یا دوبلکس نصب شوند.

برخی از این لوسترهای راه پله با ریسه های کریستالی به دلیل وزن زیاد دارای یک بدنه فلزی قوی برای نگهداری لوستر می باشند.

علت این که اغلب لوسترهای راه پله به صورت ریسه ای هستند مربوط به ارتفاع بالای نصب آنها می باشد. پایین آمدن ریسه ای باعث می شود فضاهای پایین تر هم به اندازه کافی روشن شوند.

نکات مهم در هنگام خرید لوستر سقفی راه پله

نکات مهم در هنگام خرید لوستر سقفی راه پله

در هنگام خرید لوستر سقفی راه پله باید ابعاد راه پله را در نظر گرفته و متناسب با آن لوستر مورد نظر را تهیه کرد. این لوستر برای تامین روشنایی قسمت های پایین تر باید بلند باشند بنابراین ابعاد لوسترها نباید به اندازه بزرگ باشد که موجب برخورد اشیا با آن شود و همچنین نباید وزن سنگین داشته باشند.

 جنس لوستر ها نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و معمولاً از جنس فلزی آنها را از آلیاژهای ضد زنگ می سازند بنابراین دقت کنید که جنس آهنی تهیه نکنید. در تهیه این لوسترها به نوع لامپ های تعبیه شده در آنها دقت کنید تا از روشنایی کافی برخوردار باشند و بتوانند نور را با قسمت های پایینی لوستر برسانند. استفاده از لامپ های ال ای دی با داشتن روشنایی بسیار بالا، گزینه مناسبی برای این لوسترها می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.