فروش لوستر برنزی ده شاخه به صورت عمده

لوستر برنزی ده شاخه، جز محصولات بسیار پرطرفداری است که بر روی شاخه های آن، طرح حباب وجود دارد که این حباب ها در تحتانی ترین قسمت لوستر واقع شده اند. اما به دلیل استقبال بسیار زیاد از این مدل لوسترها، در سراسر ایران مراکز فروش بسیاری بوجود آمده اند که به صورت عمده این قبیل محصولات را در اختیار افراد قرار می دهند که خرید عمده این محصول برای خریداران بسیار بصرفه تر خواهد بود.

فروش لوستر برنزی ده شاخه به صورت عمده

آنچه باید راجع به لوستر برنزی ده شاخه بدانید

آنچه باید راجع به لوستر برنزی ده شاخه بدانید جنس اصلی لوستر برنزی ده شاخه، اینطور که گفته می شود از برنز نیست؛ بلکه از جنس برنج می باشد اما از آنجایی که شاید خیلی از خریداران از این لفظ خوششان نیاید، اکثر مغازه داران به برنز اشاره می کنند.

این مدل از لوستر، با وزنی حدود 10 تا 30 کیلوگرم ساخته می شود که اگر از فلز برنز ساخته شده باشد، قیمتی بسیار متفاوت خواهد داشت.

اما فلز برنج، نسبت به فلزات دیگر جز فلزات تقریبا گران بها محسوب می شود، که گاهی برای کاهش قیمت تمام شده این محصولات از فلز آهن و آلومینیوم و دیگر فلزات در بدنه لوستر استفاده می شود که با توجه به درصد استفاده از این فلزات، قیمت تمام شده بدنه متفاوت خواهد بود.

مورد بعدی که بسیار مهم است و باید به آن اشاره کرد؛ آبکاری لوستر برنزی ده شاخه است. نوع اول آبکاری، آب زرد است که می توان به عنوان ارزان ترین نوع آبکاری از آن نام برد. این نوع آبکاری به رنگ طلایی معروف است که بسیار هم تقاضا کننده دارد. نوع دوم از آبکاری فورتیک است که به نسبت نوع اول، از جلا و شفافیت بسیار بالاتری برخوردار بوده و کاملا براق است. نوع سوم آبکاری با طلای 24 عیار است، در این نوع آبکاری به جای مواد زرد رنگ آبکاری، از طلای 24 عیار استفاده می شود که می‌ توان گفت، گران ترین نوع لوستر است و قیمت تمام شده بالایی دارد.

اما مورد مهم دیگر، کریستال های محصول است. از نظر شفافیت و ماندگاری، کریستال ها در چند درجه تقسیم بندی می شوند. اگر بخواهیم کریستال ها را درجه بندی کنیم از عدد یک شروع شده و به عدد نه ختم می شوند؛ که به ترتیب باکیفیت ترین و بی کیفیت ترین نوع لوستر می باشد؛ هرچه از نوع با کیفیت به سمت پایین می آییم از کیفیت آن کاسته شده و نوع درجه 9 آن به طور کامل پلاستیک فشرده می باشد.

خرید بدون واسطه لوستر برنزی ده شاخه

خرید بدون واسطه لوستر برنزی ده شاخه اما برای خرید مستقیم لوستر برنزی، فروشگاه های بسیاری در بازار هستند.

اگر بخواهیم لوستری خریداری کنیم که قیمت مناسبی داشته باشد و واسطه ای در کار نباشد؛ می توانیم از فروشگاه های بسیاری محصول مورد نظر خود را خریداری کنیم که دارای اجناس با قیمت مناسب و تضمین شده می باشند.

خرید بدون واسطه به صرفه تر خواهد بود و خریداران می توانند در ازای پرداخت پول کم تر، محصول بهتر و با کیفیت تری را تهیه نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.