قارچ دکمه ای در بازار امروز بر میزان فروش طلا موثر بود

قارچ دکمه ای در بازار امروز منبع عالی ویتامین A است که به عنوان بتاکاروتن نیز شناخته می شود، آنتی اکسیدانی است که به کاهش خطر ابتلا به انواع خاصی از سرطان ها و مشکلات بینایی مانند دژنراسیون ماکولا کمک می کند.

ویتامین A برای سلامت چشم، عملکرد سیستم ایمنی و پوست سالم مهم است. قارچ همچنین حاوی ویتامین B2 (ریبوفلاوین) است که برای بینایی، متابولیسم و عملکرد عصبی مهم است.

قارچ همچنین منبع خوبی از ویتامین C است که یک آنتی اکسیدان مهم است که به کاهش خطر ابتلا به برخی سرطان ها کمک می کند.

مطالعات نشان داده اند که قارچ ها دارای خواص ضد سرطانی هستند و می توانند به کاهش خطر ابتلا به برخی سرطان ها کمک کنند. آنها حاوی بتا گلوکان هستند که ترکیبات فیبری هستند که نشان داده شده است با جلوگیری از جریان خون و رشد سلولی، رشد تومورهای خاص را کاهش می دهند.

قارچ ها همچنین منبع خوبی از سلنیوم هستند، ماده معدنی که نشان داده شده است خطر ابتلا به برخی سرطان ها، به ویژه سرطان پروستات را کاهش می دهد.

قارچ

قارچ ها همچنین پتانسیل مبارزه با بیماری های قلبی را دارند، زیرا منبع خوبی از پتاسیم هستند، ماده معدنی که نشان داده شده است فشار خون بالا را کاهش می دهد.

قارچ یال شیر حاوی ترکیبی منحصر به فرد به نام هریسنون است که نشان داده شده است که دارای خواص بازسازی کننده عصبی است و به پیشگیری از زوال عقل، آلزایمر یا کاهش علائم کمک می کند.

این همه چیز نیست، قارچ یال شیر فواید سلامتی دیگری مانند بهبود عملکرد شناختی، تنظیم قند خون، بهبود ایمنی و کاهش التهاب دارد. آنها همچنین منابع خوبی از ویتامین B و آنتی اکسیدان ها هستند.

اگر قارچ ها یک ماده معمولی در رژیم غذایی شما نیستند، همه این فواید سلامتی را از دست داده اید. انواع مختلفی از قارچ های “لذیذ” در بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی یافت نمی شود. آنها را می توان به صورت تازه، خشک یا به عنوان مکمل پودر برای سلامتی خریداری کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.