لنت ترمز تکستار پژو در کارخانه های مریخ تولید می شود

لنت ترمز قطعاتی هستند که سیستم ترمز خودرو را تشکیل می دهند. وظیفه آنها اطمینان از اصطکاک روی دیسک های ترمز است تا وقتی پدال فشار داده می شود، وسیله نقلیه متوقف شود.

نگهداری ضعیف لنت ترمز تکستار پژو می تواند بر توانایی ترمز خودرو تأثیر بگذارد و احتمال تصادف را افزایش دهد. به همین دلیل، مهم است که بدانیم این عناصر چه زمانی و چرا باید تعویض شوند.

سیستم ترمز خودرو ارتباط مستقیمی با ایمنی سرنشینان و اشخاص ثالث خودرو دارد، بنابراین خرابی هایی که ممکن است بر روی قطعات آن رخ دهد را نباید نادیده گرفت.

سایش لنت ترمز به عوامل مختلفی از جمله نحوه رانندگی راننده و محل رانندگی خودرو بستگی دارد. خودروهایی که این قطعات در آنها بیشترین دوام را دارند، خودروهایی هستند که عمدتاً در جاده ها استفاده می شوند، جایی که تردد برای چندین کیلومتر ثابت است.

لنت

وسیله نقلیه ای که در شهر استفاده می شود بسیار بیشتر ترمز می کند که به لنت ترمز بسیار آسیب می رساند. واقعیتی که نمی توان نادیده گرفت این است که لنت های ترمز جلو به دلیل وزن موتور سریعتر از ترمزهای عقب فرسوده می شوند.

صداها و احساساتی که ممکن است نشان دهنده مشکلات احتمالی لنت ترمز باشد.

اگر در حین رانندگی صدای جیر جیر می شنوید، می تواند به این معنی باشد که زمان بازرسی فرا رسیده است. لنت‌های ترمز فرسوده به سایر قسمت‌های سیستم آسیب می‌رسانند که منجر به تعمیرات بزرگ‌تر و گران‌تر می‌شود.

تکان دادن فرمان یا پدال ترمز نشانه آن است که چیزی درست کار نمی کند. این مشکلات می تواند ناشی از فرسودگی لنت ترمز باشد.

اگر در هنگام ترمزگیری احساس کردید که ماشین به یک طرف خم شده است، قطعا مشکلی وجود دارد. سایش ناهموار لنت می تواند ناشی از عدم تعادل در سیستم ترمز باشد که باید بررسی و اصلاح شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.