لوستر کریستال سه شاخه با قیمتی منحصر به فرد

از ابتدای تشکیل هستی تا امروزه نور یکی از نیازهای افراد به شمار می رود که با پیشرفت تکنولوژی انواع لامپ و لوستر برای ایجاد نور تولید گردیده است. لوستر علاوه بر نوری که ایجاد می کند بر زیبایی فضا نیز می افزاید. لوستر کریستال سه شاخه از لوسترهای معروف می باشد که سایت ما لوستر کریستال سه شاخه با قیمتی منحصر به فرد را در اختبار مشتری قرار می دهد. در ادمه با انواع لوستر کریستال و قیمت آن آشنا میگردیم.

لوستر کریستال سه شاخه با قیمتی منحصر به فرد

دسته بندی لوستر کریستال سه شاخه از نظر کیفیت

دسته بندی لوستر کریستال سه شاخه از نظر کیفیت لوستر یا چراغ تزئینی در طی چند سال اخیر وارد بازار لامپ و نورافشان ها گردیده است و از اعضای خانواده آنها محسوب می گردد که دارای تنوع رنگ بسیاری می باشد و با نورافشانی خود فضا را دلنشین و شیک می سازد. در ادامه این بخش با لوستر و انواع آن آشنا می شویم.

لوستر: لوستر یا چهل چراغ دارای یک پایه، کلاهک و یک با چندین شاخه می باشد که لامپ ها روی شاخه ها جایگذاری می شوند و از سقف منازل، مجتمع های تجاری، مراکز خرید، شرکت ها و… آویزان است و نسبت به تعداد لامپ ها قیمت افزایش و کاهش می یابد.

دسته بندی لوستر کریستال سه شاخه:

 1. هر چه میزان تعداد لامپ ها موجود در شاخه های لوستر بیشتر باشد میزان روشنایی و نور بیشتر است.
 2. هرچه میزان کیفیت لامپ ها بالا باشد و از برندی مرغوب باشد کیفیت نور و روشنایی افزایش می یابد.
 3. میزان طراحی های موجود در لوستر قیمت و زیبایی لوستر را افزایش می دهد.
 4. تعداد لامپ کم نور و روشنایی را کاهش می دهد.
 5. کریستال های به کار برده شده در لوستر هرچه شفاف تر و درخشان تر باشد زیبایی لوستر را چند برابر می کند و نور لوستر را منعکس و روشن تر می کند.

قیمت لوستر کریستال سه شاخه به چه عواملی وابسته است؟

قیمت لوستر کریستال سه شاخه به چه عواملی وابسته است؟ با توجه به اینکه نور از نیاز های اساسی می باشد و لوستر از وسایلی می باشد که ایجاد نور می کند و علاوه بر آن سبب شیک بودن فضا می گردد کارخانه های زیادی به تولید لوستر پرداخته اند و به بازار عرضه می دهند.

قیمت لوستر کریستال سه شاخه به عواملی بستگی دارد که آن را شرح می دهیم.

 • تعداد لامپ های استفاده شده در تولید
 • میزان طراحی کار شده در لوستر
 • کیفیت لامپ ها و کریستال
 • شرکت ساخت
 • استفاده از مواد اولیه مرغوب
 • نام برند

برای خرید لوستر کریستال با قیمت مناسب می توانید به سایت اینترنتی ما مراجعه فرمایید و انواع لوستر را با قیمت مشاهده نمایید و در صورت تمایل خرید کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.