می توان از شلنگ پلاستیکی توالت در رنگ آمیزی خودرو ها استفاده نمود

شیلنگ های عمومی در کاربردهای بسیار متنوعی استفاده می شوند: برای آب، هوا، روغن و سوخت یا مواد شیمیایی کمی تهاجمی.

این محدوده شامل شیلنگ های ساخته شده از PCV (پلی وینیل کلراید)، شلنگ پلاستیکی توالت و شیلنگ های ساخته شده از بسیاری از مواد دیگر است.

برخی از شیلنگ ها، آنهایی که با الزامات بهداشتی مطابقت دارند، می توانند برای انتقال مواد غذایی نیز استفاده شوند. با این حال، شیلنگ ها باید همیشه طبق توصیه های ارائه شده در کاتالوگ استفاده شوند.

آنها از لاستیک، پی وی سی یا پلی یورتان، با بند ناف یا تقویت نساجی مناسب و مارپیچ سیم پلاستیکی یا فولادی ساخته شده اند. فشار کاری تا چند ده بار. توجه به کاهش فشار در دماهای بالاتر هنگام انتخاب شیلنگ PVC کاملاً حیاتی است.

برای مونتاژ اتصالات به شیلنگ های عمومی باید از گیره های کرم محرک یا گیره های پیچ که با دقت انتخاب شده اند استفاده شود. با این حال، آنها را می توان با فرول ها نیز پر کرد. برای اطلاعات بیشتر در مورد کوپلینگ ها، اتصالات و گیره ها به اتصالات صنعتی مراجعه کنید.

بسیاری از انواع دیگر شیلنگ ها نیز با طیف گسترده ای از کاربردها در گروه های باقی مانده از بخش شیلنگ های صنعتی شرح داده شده اند.

شلنگ

شیلنگ های بدون چین و چروک عمومی (PUSH-ON) ساخته شده از لاستیک یا مواد پلاستیکی دارای طراحی بافته منحصر به فرد هستند. اتصالات PUSH-ON مخصوص بدون هیچ گونه گیره یا گیره در شیلنگ وارد می شود.

با افزایش فشار در سیستم، شیلنگ از فیتینگ خارج نمی‌شود، بلکه آن را بهتر می‌گیرد و روی شیلنگ‌ها قفل می‌شود. شیلنگ ها و اتصالات PUSH-ON بسیار محبوب هستند.

زیرا نصب تاسیسات پنوماتیک صنعتی، آب و روغن را تسهیل می کنند. طیف گسترده ای از کاربردهای آنها خطوط خودرو را نیز پوشش می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.