نخ پلی استر چینی که تنها در یک رنگ اختصاصی تولید می گردد

نخ رشته ای ITY (نخ INTERMINGLED TEXTURED)، همچنین به عنوان BSY یا خود بافت شناخته می شود، با اعمال گرما و فرآیندهای تکمیلی به پارچه بافته شده از آنها بدون بافت، حالتی شبیه به نخ های بافت دار به پارچه می دهد و امروزه یکی از نخ های بافت دار است.

مهم‌ترین نخ پلی استر چینی موجود در بازار نخ در بخش بافندگی پارچه‌های پوشاک به‌ویژه پوشاک زنانه توانستند سهمی را به خود اختصاص دهند.

فرآیند تولید این نخ ها به صورت ترکیب دو نخ رشته ای با خواص کششی متفاوت (مثلا نخ FDY و POY) با یکدیگر است. در فرآوری پایین دست، یکی از این نخ ها دور نخ دیگر جمع می شود و به پارچه نهایی لطیفی شبیه به نخ بافت دار می دهد.

پلی استر DTY ما فروش نخ های مرکز نور بدون مرکز و بدون مرکز (نیم، روشن، فوق العاده روشن، تمام مات) را ارائه می دهیم.

ما در حال فروش نخ های پلی استر بافت دار DTY و نخ های کاربردی هستیم. نخ های پشم مانند، ضخیم و نازک، کتان مانند، پنبه مانند، نخ های DTY سطح تخت.

نخ های بافت پلی استر (DTY) پس از چرخاندن پلی استر POY خام با کمک غلتک ها در دمای بالا به دست می آیند. در حالی که نخ های پلی استر DTY تعداد رشته های POY را دریافت می کنند، نسبت انکار/رشته پس از بافت تغییر می کند.

نخنخ

نخ های بافت پلی استر که ما با نام Koçer Tekstil به فروش می رسانیم در ماشین آلات با تکنولوژی پیشرفته برمگ و TMT تولید می شوند. کویل هایی با طول و وزن استاندارد در 6 عدد جعبه مقوایی سه راه راه یا پالت های چوبی با استحکام بالا قرار می گیرند.

گواهی OEKO TEX را می توان در صورت درخواست به افراد علاقه مند ارسال کرد.

نخ پلی استر؛ این یک نوع نخ کاملا مصنوعی است که از الیاف تولید می شود. نخ های پلی استر مشتق شده از نفت را می توان به صورت رشته ای تولید کرد یا از الیاف اصلی ریسیده شد. نخ های فیلامنتی سطحی صاف و لغزنده دارند. بخش های آنها گرد است. استحکام بالایی دارد. نخ های پلی استر عموماً توسط سایر تولیدکنندگان الیاف و کسانی که به الیاف حیوانی حساسیت دارند به دلیل گرما و دوام آن ها ترجیح داده می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.