واشر سر سیلندر پراید صبا موجود در لامبرگنی همه را شکفت زده نمود

واشر سر فیبر کلاسیک یک واشر تخت تراکم پذیر است. آن توسط یک لایه فولادی ضد زنگ متوسط ساخته شده است که توسط یک لایه فیبر در هر دو طرف فشرده شده است.

واشر سر سیلندر پراید صبا حاوی حلقه های فلزی در اطراف سیلندرها است تا فشار آب بندی را افزایش داده و از تماس با دمای بالای تولید شده در داخل محفظه احتراق جلوگیری کند.

یک پوشش سیلیکونی برای جلوگیری از تورم الیاف در اثر تماس با مایع ضد یخ و ضد یخ استفاده می شود. همچنین به تطبیق واشر با زبری های مختلف موجود در سطوح سرسیلندر و بلوک موتور کمک می کند.

پوشش‌های ویتون (مواد الاستومری) تماس مداوم با سطحی را که قرار است در نواحی سوراخ‌های عبور روغن با فشار بالا آب بندی شود، تضمین می‌کند و مانعی را ایجاد می‌کند که از نشت داخل موتور جلوگیری می‌کند.

تقویت‌کننده‌های فلز، الاستومر، مس و… در سوراخ‌هایی که لازم است از تماس با افزودنی‌های مختلف مایعات اجتناب شود، وارد می‌شوند.

با توجه به تغییرات ذکر شده در بالا در موتورهای فعلی، واشر فیبر به تدریج در بخش جایگزینی با واشر MLS جایگزین می شود که با افزایش نیاز موتور سازگار می شود و آب بندی بهتری را انجام می دهد.

واشر

بر خلاف واشر MLS که دنده ها فلزی هستند، در این نوع واشرها دنده ها از الاستومر ساخته شده اند، به جز دنده ای که سیلندرها را احاطه کرده است که به دلیل دمای بالایی که تحمل می کند همچنان فلزی است و از یک واحد تشکیل شده است. ورق فولادی با ضخامت 0.5 تا 2 میلی متر

به دلیل سفتی بالای اتصال، آنها در کاربردهای وسایل نقلیه صنعتی مانند تراکتور، کامیون یا اتوبوس بسیار رایج هستند، جایی که تقاضا بیشتر از وسایل نقلیه معمولی است.

AJUSA سازنده ای است که دارای وسیع ترین طیف واشرهای فیبر (FBX)، چند لایه (MLS) و فلز الاستومر است. تمامی این واشرها با آخرین نسل مواد و تکنولوژی های تولید ساخته شده اند. کاتالوگ آنلاین.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.