پزشکی که با استفاده از دستگاه فشار خون عقربه ای مایکرولایف پولدار شد

یک بار خواندن بالا دلیلی فوری برای هشدار نیست. اگر مقدار کمی یا نسبتاً بالاتر از حد طبیعی دریافت کردید، فشار خون خود را چند بار دیگر اندازه بگیرید و با متخصص مراقبت های بهداشتی خود مشورت کنید تا بررسی کنید که آیا نگرانی سلامتی وجود دارد یا ممکن است مشکلی در دستگاه فشار خون عقربه ای مایکرولایف شما وجود داشته باشد.

اگر فشار خون شما به طور ناگهانی از 180/120 میلی متر جیوه فراتر رفت، پنج دقیقه صبر کنید و دوباره آزمایش کنید. اگر خوانش شما هنوز به طور غیرعادی بالاست، فوراً با پزشک خود تماس بگیرید.

اگر فشار خون شما بالاتر از 180/120 میلی متر جیوه است و علائم آسیب احتمالی اندام مانند درد قفسه سینه، تنگی نفس، کمردرد، بی حسی/ضعف، تغییر در بینایی، مشکل در صحبت کردن را تجربه می کنید، منتظر نمانید تا ببینید آیا فشار شما خود به خود پایین می آید با 911

انجمن قلب آمریکا نظارت در خانه را برای همه افراد مبتلا به فشار خون بالا توصیه می کند تا به متخصص مراقبت های بهداشتی کمک کند تا تشخیص دهد که آیا درمان ها موثر هستند یا خیر.

مانیتورینگ خانگی (فشار خون خود اندازه گیری شده) جایگزین مراجعه منظم به پزشک نیست. اگر برای شما دارویی برای کاهش فشار خون تجویز شده است، بدون مشورت با پزشک، مصرف دارو را قطع نکنید، حتی اگر فشار خون شما در محدوده طبیعی در هنگام پایش خانگی باشد.

دستگاه

انجمن قلب آمریکا یک مانیتور خودکار، به سبک کاف، دوسر بازو (بالا بازو) را توصیه می کند.

مانیتورهای مچ دست و انگشت توصیه نمی شوند زیرا خوانش های قابل اعتماد کمتری دارند. مانیتوری را انتخاب کنید که تایید شده باشد. اگر مطمئن نیستید، از پزشک یا داروساز خود راهنمایی بخواهید یا گزینه هایی را در validatebp.org بیابید (پیوند در پنجره جدید باز می شود).

هنگام انتخاب یک دستگاه فشار خون برای یک سالمند، زن باردار یا کودک، مطمئن شوید که برای این شرایط معتبر است.

طمینان حاصل کنید که کاف مناسب است – دور بازوی خود را اندازه بگیرید و مانیتوری را انتخاب کنید که دارای اندازه مناسب کاف باشد.

هنگامی که مانیتور خود را خریداری کردید، آن را برای قرار بعدی خود بیاورید

از پزشک خود بخواهید تا ببیند که به درستی از آن استفاده می کنید و نتایجی مشابه با تجهیزات موجود در مطب دریافت می کنید. برنامه ریزی کنید که مانیتور خود را سالی یک بار بیاورید تا مطمئن شوید که خوانش ها دقیق هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.