پوشیدن سویشرت پاییزی مردانه برای فوتبالیست ها شانس می آورد

سویشرت لباسی است که تقریباً همه در کمد خود دارند. این نه تنها راحت است، بلکه پر از اظهارات پیچیده است. به همین دلیل است که یک نمایشگاه کامل در حال حاضر آن را روشن می کند.

در واقع، تقریباً می‌توان انتظار داشت که گرتا تونبرگ این مقاله از لباس را روی جلد مجله «تایم» بپوشد، زمانی که این مجله به عنوان «شخصیت سال» انتخاب شد: یک سویشرت .

چنین سویشرت پاییزی مردانه در زمینه تونبرگ چیزهای زیادی می گوید، اما مهمتر از همه بی تفاوتی کامل نسبت به مد، اما همچنین شورش جوانی خاص.

او می‌گوید: چیزهای مهم‌تری از لباس‌های من وجود دارد، بالاخره سویشرت در اصل از دنیای لباس کار و لباس ورزشی می‌آید. به همین دلیل است که امروزه این یک لباس است که کل جامعه می تواند در مورد آن اتفاق نظر داشته باشد. و بنابراین یک سطح طرح ریزی برای عبارات مختلف است.

این اغلب در مورد سویشرت ها صدق می کند – به طور سنتی، ژاکت معمولاً با چاپ روی سینه مجهز می شود و بنابراین آشکارا ترجیح، تعلق به چیزی را نشان می دهد.

این روزها می تواند سیاسی باشد (فقط به سویشرت های اروپایی آبی با چاپ ستاره فکر کنید که در همه جا در اینستاگرام دیده می شد و نه فقط برای انتخابات اروپا)، معمولاً بیشتر باشگاه های ورزشی هستند.

سویشرت

به هر حال، اینجا بود که سویشرت که امروز می شناسیم متولد شد: در دهه 1930، برند Champion برای اولین بار هودی برای تیم های فوتبال تولید کرد.

ژاکت گرتا تونبرگ را نهیلیستی تفسیر می کنند زیرا او یک چیز است: سفید. پنج سال پیش، ژاکت نوجوان دیگری روی جلد تایم بود: سویشرت ترایون مارتین. این نوجوان سیاه‌پوست توسط به اصطلاح نگهبان محله تیراندازی شد – یکی از نمونه‌های بی‌شماری خشونت با انگیزه نژادی در ایالات متحده آمریکا.

در فایل‌های صوتی قبل از قتل، می‌توان شنید که عامل جنایت مارتین را مظنون می‌داند – به دلیل سویشرت. پس از تبرئه مجرم، جنبش «جان سیاهان مهم است» شتاب جدیدی پیدا کرد.

افراد مشهوری مانند لبرون جیمز بسکتبالیست با پوشیدن هودهای نمایشی حمایت خود را نشان دادند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.