چای شهرزاد فله ای سبب از بین رفتن تومور کبد می گردد

این مطالعه که در Annals of Internal Medicine منتشر شد، رابطه ای را نشان داد که چای شهرزاد فله ای از مرگ و میر ناشی از بیماری قلبی جلوگیری می کند، اما همین رابطه را نمی توان برای مرگ و میر ناشی از سرطان پیدا کرد.

نویسندگان این مطالعه دقیقاً دلیل آن را نمی‌دانند، اما فکر می‌کنند که ممکن است در آن زمان به اندازه کافی مرگ و میر مرتبط با سرطان وجود نداشته باشد تا در مطالعه منعکس شود.

دانشمندان خاطرنشان می کنند که تحقیقات مبتنی بر مشاهده عادات زندگی و سلامت افراد نمی تواند رابطه علت و معلولی را اثبات کند.

ماریون نستله، استاد مطالعات مواد غذایی در دانشگاه نیویورک، می‌گوید: «همانطور که در این مطالعه، مطالعات مشاهده‌ای همیشه این سؤال را مطرح می‌کند: آیا دلیل دیگری وجود دارد که چای نوشندگان را سالم‌تر می‌کند؟»

او می گوید که چای نوشیدنی خوبی است، اما نتایج تحقیقات باید با احتیاط تفسیر شود.

در نتیجه، به گفته کارشناسان، شواهد کافی مبنی بر اینکه افراد باید عادات نوشیدن چای خود را تغییر دهند، وجود ندارد. Maki Inoue-Choi، نویسنده اصلی این مطالعه، آن را اینگونه بیان می کند: “اگر روزی یک فنجان چای می نوشید، خوب است. اشتهایتان مبارک.

چای

در جهان؛ چای سبز که یکی از پرمصرف ترین انواع چای در بسیاری از کشورها از چین تا هند است، به دلیل فواید سلامتی و همچنین طعم معطر آن ترجیح داده می شود.

چای سبز حاوی آنتی اکسیدان های زیادی است که برای سلامت انسان مفید و ضروری هستند. در این مقاله به سؤال «چای سبز چه فوایدی دارد؟» به تفصیل پاسخ خواهیم داد.

مطالعات انجام شده بر روی چای سبز در سال های اخیر نشان می دهد که چای سبز بسیار فراتر از یک نوشیدنی است.

در تحقیقات اخیر، چای سبز; نشان داده شده است که دارای اثرات آنتی اکسیدانی، ضد التهابی، ضد جهش زا، ضد سرطان، ضد رگ زایی، آپوپتوز، ضد چاقی، کاهش دهنده کلسترول، تصلب شرایین، ضد دیابت، ضد باکتری، ضد ویروسی و ضد پیری است.

بیایید با هم به جزئیات این مزایا نگاه کنیم. در اینجا فواید چای سبز آورده شده است:

چای سبز حاوی اجزای زیادی است که به حفظ عملکرد سالم بدن کمک می کند. اثر محافظتی چای سبز و کاتچین های موجود در ترکیب آن در برابر تشکیل سرطان.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.