کاشی ایفا طرح پاریس قابلیت تولید گرما در زمستان را دارد

سرامیک به طور کلی و چینی به طور خاص را می بینیم که برای کف و دیوار استفاده می شود. اما نمی توان نادیده گرفت که میزان اصطکاک کاشی های نصب شده روی زمین بسیار بیشتر از کاشی های نصب شده روی دیوار است.

پبنابراین این دو گروه برای تولید کاشی و کاشی ایفا طرح پاریس متفاوت در نظر گرفته می شوند، زیرا کاشی های کف ضخیم تر و محکم تر هستند. نسبت به کاشی های دیوار

برای انواع تولید کاشی که به عنوان دیوارپوش در فضاهای داخلی یا خارجی استفاده می شود، علامت مصرف دیوار درج می شود. کاشی های دیواری نازک تر از کاشی های کف هستند و جذب آب بیشتری دارند.

برخی از انواع کاشی ها مانند چینی را می توان بر روی دیوارهای فضاهای بیرونی (مانند نمای ساختمان) نیز استفاده کرد.

سطح کاشی های چینی پس از تولید ناصاف و متخلخل است و برای رفع این مشکل (لعاب دار یا بدون لعاب) از طریق فرآیند خاصی به نام پولیش، فرآیند پولیش بر روی سطح کاشی ها انجام می شود.

سطوح کاشی و چینی می توانند از کاملا صیقلی (سوپر پولیش) تا نیمه صیقل خورده (صیقل کاری ساده) متفاوت باشند.

صیقل دادن کاشی ها نه تنها آن را مانند شیشه یا آینه براق می کند، بلکه سطح را به همان اندازه که می بینید لغزنده می کند.

کاشی

لعاب شکر نوعی لعاب مخصوص سطوح کاشی است که در مرحله پخت، در مرحله لعاب، پودر لعاب شکر روی کاشی ها پاشیده می شود.
جدا از انواع روکش کاشی که می تواند مات یا براق باشد، لعاب کاشی شکری انواع مات و براق نیز دارد و نوع براق آن بیشتر رایج است.

همچنین از این لعاب های شکری می توان بر روی کاشی های مات براق یا براق استفاده کرد و بیشترین کاربرد آن استفاده از لعاب شکر براق با لعاب مات برای نشان دادن حالت شکرک زدن (دانه های بسیار ریز و براق) است.

کاشی های کبریت کتاب: پس از نصب بر روی سطح، چندین کاشی مجاور یکدیگر را تکمیل می کنند تا الگوی کامل شود و الگوی به طور مداوم تکرار می شود. A و B برای دستورالعمل نصب روی بسته بندی آنها نوشته شده است.

کاشی های تصادفی: کاشی های طرح دار که حاوی الف و ب نیز هستند، اما با این تفاوت که به گونه ای چیده شده اند که شکل خاصی را کامل نمی کنند.

محیط های کم تردد محیط هایی هستند که ترافیک در آنها بسیار کم است.

محیط ها ممکن است از جهاتی کم تردد باشند، مانند راهروهای برج، که مطمئناً مسافران با آسانسور در طبقات حمل می شوند و راهروها فقط در صورت لزوم استفاده می شوند و محیط های کم تردد محسوب می شوند.

از طرفی گوشه های فضا مانند کف اطراف لابی که بیشترین حضور را در مرکز فضا دارد، فضای کم تردد است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.